Jak to funguje

Učitel

1) Registrace

Abyste mohli začít doučovat na Eduma.cz, musíte se nejprve registrovat. Během registrace kromě vyplnění údajů přiložíte i svůj životopis. Poté počkáte na schválení, které vám zašleme prostřednictvím e-mailu. Přestože se registrujete jako učitel, máte samozřejmě právo také využívat doučování ostatních učitelů.

2) Nastavení výuky

V Nastavení výuky klikněte na Výběr předmětů a vyberte si předměty, které chcete doučovat. U jednotlivých předmětů si také nastavte cenu, za kterou chcete daný předmět doučovat. Tu můžete kdykoliv později změnit.

3) Vypsání hodin

Klikněte na Vypsané hodiny, vyberte předmět, který chcete doučovat, a vyplňte délku, datum a čas zahájení hodiny. Od této chvíle se mohou studenti na vaši hodinu přihlásit. Na této stránce naleznete rovněž přehled vašich vypsaných hodin a přihlášených studentů.

4) Vstup do výuky

Jakmile se blíží vaše doučovací hodina, klikněte na Vstup do výuky. Ve chvíli, kdy se připojí i student, který je na vaši hodinu přihlášený, budete s ním v čas zahájení automaticky spojeni. A můžete začít doučovat.

5) Výplata odměn

Pravidelně každý měsíc vám přijde výplata za doučované hodiny na bankovní účet, který jste vyplnili při registraci. Částka se odesílá vždy poslední den v měsíci. Stav vašich odměn můžete průběžně sledovat po kliknutí na Peněženka.

Student

1) Registrace

Abys mohl/a začít využívat doučování na Eduma.cz, musíš se nejprve registrovat. Registrace probíhá bez schválení. Přijde ti pouze potvrzovací e-mail.

2) Dobití kreditu

Předtím, než začneš s výběrem předmětů, které se chceš doučit, musíš dobít kredit do Peněženky. Máš na výběr ze dvou způsobů. Můžeš nahrát kredit prostřednictvím služby GoPay účtu nebo bankovním převodem. Minimální částku pro dobití kreditu prostřednictvím služby GoPay jsme stanovili na 500 Kč. U bankovního převodu jsme nestanovili žádný limit.

3) Rezervace hodiny

Jakmile máš dostatečný kredit ve své Peněžence, můžeš začít s rezervací hodin. Klikni na Rezervované hodiny a vybírej předměty dle školy (ZŠ, SŠ, VŠ), zaměření či učitelů. Po rozkliknutí daného předmětu se ti zobrazí kalendář s vypsanými hodinami, na které se můžeš přihlásit.

4) Vstup do výuky

Jakmile se blíží tvoje doučovací hodina, klikni na Rezervované hodiny, a poté vyber blížící se hodinu. Po rozkliknutí dané hodiny budeš v čas zahájení výuky automaticky spojen s učitelem. A můžeš se začít doučovat.

5) Hodnocení výuky

Po absolvování doučování tě vždy prostřednictvím e-mailu poprosíme o hodnocení samotného doučování učitele. Pomůže nám to zlepšovat kvalitu doučování. Ty si pak můžeš vybírat pouze dobře hodnocené učitele a budeš mít jistotu kvalitního doučování. Hodnotit doučování zpětně v přehledu absolvovaných hodin.

Jak to celé funguje?

1. Učitelé se registrují a vypisují hodiny pro doučování

Učitelé se registrují a vypisují hodiny pro doučování

2. Studenti se registrují a přihlašují do vypsaných hodin

Studenti se registrují a přihlašují se do vypsaných hodin

3. Ve zvolený čas proběhne pomocí naší platformy videohodina

Ve zvolený čas proběhne videohodina pomocí platformy Eduma.cz

4. Studenti si odnášejí vědomosti a učitelé finanční odměnu a dobrý pocit

Žáci si odnášejí vědomosti a učitelé finanční odměnu a dobrý pocit

Chcete vědět více?